blog

13.7.2024

Nová radosť zo starých dečiek

Opatrujete doma krásne krajkové dečky vytvorené niekým vám blízkym? Vdýchnite im nový život a nechajte si ich na očiach. Celkom jednoduchým spôsobom z nich vytvoríte krehké, ale pevné misky na drobnosti.
11.7.2024

Marhuľový sirup s levanduľou

Ak sa chcete rozmaznávať, uvarte si túto marhuľovú dobrotu. Voňavý ovocný nápoj z pohodovej domácej kuchyne, je počas leta to pravé.
6.7.2024

Aké prikrývky sa hodia na leto

Rovnako ako sa zvyšuje priemerná denná teplota, otepľujú sa aj noci. Namiesto perín, ktoré zahrejú, teraz naopak prichádza čas na lôžkoviny, v ktorých bude príjemne aj počas celého leta.
3.7.2024

Smotanová omáčka s hubami a knedličkami

O tom, že ku každému jedlu nepotrebujete mäso, vás presvedčí táto omáčka. Sýty a voňavý pokrm si môžete pripravovať po celý rok, aj keď huby nerastú.
29.6.2024

Hlava plná nápadov

Domov bez rastlín je ako telo bez duše. Na jarné presádzanie rastlín využite kvetináče, ktoré vám umožnia množstvo netradičných riešení a interiér oživia vtipom a originalitou.
26.6.2024

Zmrzlinové sendviče

Úžasná pochúťka do horúcich dní je tu! Záleží na vás, či si prácu urýchlite, alebo či zmrzlinu aj sušienky vlastnoručne vyrobíte.
21.6.2024

Rastúci veniec, ktorý nezvädne

Niekedy dostanete chuť na výtvarnú prácu a práve nemáte nič, z čoho by sa dalo vytvoriť niečo nové do bytu. Vtedy je ideálne siahnuť po domácich zásobách. Napríklad po korpuse venca, alebo ešte lepšie - po umelom venčeku. I ten sa dá prebudiť k životu.
19.6.2024

Domáce tvarohové dezerty sú naj

Rýchle a jednoduché pochúťky pre deti i dospelých, to sú termizované tvarohové dezerty s najrôznejšími príchuťami. Budú sa vám úžasne hodiť napríklad aj na prípravy detských osláv.