blog

20.9.2021

Spite v ponožkách, je to terapia

Spali ste v ponožkách naposledy pod stanom? Potom si ešte spomeniete, ako vás príjemne ochránili pred chladom. Ponožky toho ale dokážu omnoho viac.
16.9.2021

Chlieb so špaldou a údeným mäsom

Upečte si chlieb z celozrnnej špaldovej múky voňajúci po rasci a údenom mäse. Je to ten najlepší štart do jesenných chutí.
14.9.2021

Rýchle upratovanie kúpeľne – prirodzene!

Vymeňte chemické čistiace prostriedky za prírodné. Zistíte, že to ide a ušetríte svoje ruky a zbavíte sa vdychovania všetkých možných výparov.
10.9.2021

Viete ako správne upratovať?

Nech dáte prednosť osvedčeným domácim čistiacim prostriedkom, alebo si nakúpite veľa chemických produktov, v každom prípade musíte priložiť ruku k dielu. Ale ide to aj rýchlo a efektívne.
6.9.2021

Horúca krémová čokoláda s perníkovým korením

Hrnček čokoládového nápoja hocikedy nahradí aj tortu. Uvarte si ho ústrety novému dňu, alebo si ho uschovajte pre zimné podvečery, kedy je za oknami nevľúdne. Poteší vás dvojnásobne.
4.9.2021

Zaprášené levanduľové sušienky alebo pečenie s amóniom

Na mnohých miestach levanduľa ešte stále pozerá zo záhradiek. Je čas na krehké sušienky, na pečenie ktorých budete potrebovať amónium.
30.8.2021

Svietnik z kvetov hortenzie

Ak máte možnosť niekde si odstrihnúť kvet hortenzie, neváhajte. Rastliny práve hýria nádhernými farbami a dá sa s nimi aj zaujímavo tvoriť.
26.8.2021

Údržba a čistenie matracov

Dôkladne vyvetraná spálňa je nielen príjemná pre večerný spánok, ale je dôkazom toho, že tu vládnu všetky pravidlá hygieny.