blog

1.7.2022

Formička na domáce hamburgery

Hamburgery patria do stánkov s rýchlym občerstvením a do fastfoodov a za rok si ich užijeme dosť. Tie najväčšie a najpoctivejšie si však urobíte doma.
28.6.2022

Lekcia skladania obrúskov

Týždeň je preč, tak rýchlo vymyslíme ešte niečo na nedeľu. Môže sa vám hodiť napríklad vtipné skladanie obrúskov. Obyčajných papierových, ktoré nakoniec vyzerajú tak honosne, že budete žasnúť.
26.6.2022

Jarný šalát s bulgurom a vajcami

Leto je v plnom prúde a my máme prirodzene chuť sa hýbať, jesť zdravo a rozumne. Ak práve robíte podobné rozhodnutia, som tu s jedným kvalitným a super chutným tipom...
23.6.2022

Záhradka na stôl do veľkých horúčav

Prázdniny budú čoskoro v plnom prúde, a každý z nás plánuje byť mimo domova tak často, ako to pôjde. Všetci, ktorí radi pestujeme kvety, potom prosíme rodinu a kamarátov, aby k nám zaskočili a postarali sa o zalievanie…
18.6.2022

Využite svoj balkón naplno

Nie každý má záhradu alebo aspoň veľkú terasu. Aj s malým balkónom sa dajú robiť divy a dostať naň maximum využiteľného priestoru. Na posedenie, na pestovanie aj zábavu.
15.6.2022

Jablčná perina

Každý, kto miluje štrúdle a ostatné jablčné múčniky, vie, že ich príprava je občas celkom pracná. Tento k nim ale nepatrí. Je to rýchly recept a budete sa k nemu vracať zas a zas.
11.6.2022

Ovocie v rume s miskou z melóna

Nádherné leto je pred nami a pomaly si začneme užívať sladkosť ovocia zo záhradiek. Dozrievajú jahody a nemožno inak, než maškrtiť, zavárať a nakladať.
8.6.2022

Pekné nohy do letných črievičiek

Ak sa chcete rozmaznávať a starať o svoje telo, je tu predovšetkým príroda, ktorá vám ponúkne všetko, čo pre dokonalú starostlivosť potrebujete.