blog

26.5.2023

Májové kvetinové radosti – váza a svietnik v jednom

Tvorenie – čo dom dá, je sympatickou činnosťou. Vezmite do ruky veci, ktoré momentálne zaháľajú a vtlačte im nápad, ktorý sa vám rodí v hlave.
24.5.2023

Tri sirupy do kávy

Ak sladíte kávu, potom ochutnajte sirupy patriace len k inej forme bežného cukru. Prečo ich nevyskúšať? Navyše si môžete dopriať jednu z príchutí, ktoré nadovšetko milujete.
20.5.2023

Aranžmán pre mesiac máj: Závesný kvetináč

Vypestované rastlinky si náležite vážime. Doma pre nich hľadáme najvhodnejšie miesto, aby sa im dobre darilo a robili nám dlho radosť.
17.5.2023

Pečené bravčové na mede

Chystáte sviatočný obed? Ponúknite hosťom šťavnaté bravčové pod medovou krustou. Výbornú marinádu hojne využijete aj v nastávajúcej grilovacej sezóne.
13.5.2023

Čas na prípravu bazéna a trampolíny je tu

Máte pocit, že na bazén je času dosť? Opak je pravdou. Páve teraz je najvhodnejší čas na nákup aj odzimovanie bazénov a trampolín.
11.5.2023

Toustový chia chlieb

Jednoduchý drožďový chlieb pečený vo forme vám urobí radosť na raňajky aj na slnečnom jarnom výlete. Sendviče s mäsom a zeleninou zastúpia aj obed.
5.5.2023

Čo si zbaliť do kúpeľov?

Krásne a teplé počasie je definitívne tu a s ním začína aj najobľúbenejšia sezóna pre cesty do kúpeľov. Ak pôjdete prvýkrát, možno váhate, čo všetko si vziať so sebou. Poďte si s nami prejsť najčastejšie triky!
3.5.2023

Nanukové rezy alebo super retro 60. rokov

Niet pochýb o tom, že pečenie na plechu je ekonomické, pretože pečiete len krátku chvíľu. Okrem toho sú rezy najjednoduchšou pochúťkou zo všetkých.